سالن‌های همایش و مجالس

هتل شیراز دارای پنج سالن همایش مجلل و با شکوه واقع در طبقه پنجم هتل می باشد که با به کارگیری مدرن ترین معماری ، طراحی خاص و چشم اندازی بی نظیر و چشمگیر بر بلندای شهر شیراز واقع شده است. این هتل با پنج سالن چند منظوره تاکنون میزبان بسیاری از اجلاس های بین المللی، نشست های خبری، کنگره ها، بزرگداشت ها، روزهای ملی، میهمانی های وزرا تا تیم های ملی و گروه های پزشکی، سران و بلندپایگان دولت، میهمانی های خاطره انگیز، مراسم مجلل عقد و عروسی و تولد بوده است. سالن های همایش هتل شیراز گنجایش پذیرش میهمان از 22 تا 700 نفر را دارند. تمامی سالن های همایش هتل مجهز به سیستم هوشمند نور، سمعی و بصری،تهویه مطبوع، ویدئو پروژکتور و تلویزیون 50 اینچی جهت برگزاری هر چه با شکوه تر مراسم و همایشات شما میهمانان گرانقدر و گرامی می باشد. 

سالن وصال شیرازی

این سالن می تواند تا 500 نفر را با چیدمان سینمایی در خود جای دهد. این گنجایش در ضیافت های مختلف با میزهای گرد به 300 نفر کاهش می یابد و ظرفیت پذیرش میهمان در نوع چیدمان کلاسه(میز و صندلی) به 250 نفر محدود می شود. در این سالن هم شهر زیر پایتان است و هم پنجره های به سمت شمال، طبیعت آرام و بکر کوه را برای شما به تصویر می کشد. در مراسمات مجلل و باشکوه عروسی، سالن وصال شیرازی جهت بانوان در نظر گرفته می شود.

سالن شوریده

این سالن ظرفیت پذیرش 25 میهمان با چیدمان سینمایی را دارد که این گنجایش با چیدمان ضیافتی(میز گرد) و چیدمانU شکل به 22 نفر محدود می شود.

سالن های همای شیرازی و فرصت شیرازی و قانی شیرازی

این سالن ها قابلیت پذیرش 100 نفر میهمان با چیدمان سینمایی را دارند و گنجایش آن ها با چیدمان کلاسه( میز و صندلی) و ضیافتی(میز گرد) به 80 نفر کاهش می یابد و قابلیت پذیرش میهمان در این دو سالن با چیدمانU شکل (میز چهار نفره) به 48 نفر کاهش می یابد. در هنگام مراسمات باشکوه عروسی، سالن همای شیرازی و فرصت شیرازی جهت آقایان در نظر گرفته می شود و لازم بذکر است که سالن شوریده شیرازی صرفاً جهت عروس و داماد در نظر گرفته می شود و محل سرو شام عروسی به صورت بوفه در لابی سالن همایش یا در خود سالن طبق تقاضای میهمان می باشد.